058-611-2225

ביחד יצרנו את תחושת בטן

המרכז ללידה רגועה בשפלה


אנו מציעות קורסי לידה רגועה ברחבי השפלה במטרה להעביר את הגישה לכמה שיותר נשים
כדי שיחוו לידות טובות ובריאות

אני אבישג. אני נשואה לנבות, אמא לתבור, דביר ואביב, מתגוררת בגדרה אחרי כמה שנים בהם גרנו בפיליפינים. אני מורה ליוגה נשית ומדריכת הכנה ללידה רגועה.

 

את ההיפנובירת'ינג גיליתי בלידה השלישית של הבת שלי. ידעתי שאני רוצה לידה רגועה וטבעית אבל לא ידעתי איך להגיע לזה. הדולה המליצה לי על היפנובירת'ינג. היפנוזה? אני? אין סיכוי.

החלטתי לבדוק באינטרנט והתאהבתי.

 

התכוננתי ללידה, ההיפנובירת'ינג נתן לי כלים שיכולתי ליישם באופן יומיומי בהריון על מנת להירגע, להיות נוכחת בתהליך הלידה, לפחד פחות ולשמוח לקראת הפגישה הראשונה והמרגשת עם הבת שלי.

הלידה הייתה חוויה מעצימה ומרגשת. מאז אני מלמדת לידה רגועה ויוגה בתחושת שליחות.

 

מאוד חשוב לי לספר שלידה יכולה להיות חוויה חיובית, מרגשת ועדינה. הגוף שלנו יודע ללדת ואני מאמינה שהנוכחות המנטלית בגוף בזמן הלידה יכולה ליצור חוויה מעצימה. החוויה הזאת שייכת ללידה אבל היא גם מהדהדת בשאר תחומי החיים.

 

כל לידה היא מסע בפני עצמו, מסע של תינוק ואמא, מסע של משפחה חדשה אל העולם.

 

אני דנה רייכמן, נשואה לגבי, אמא ל-2 בנים מתוקים. נולדתי באורוגוואי ובגיל 20 עליתי לארץ בשנת 2005.

 

אני דולה ומדריכת הכנה ללידת רגועה ומדענית בתחום הביולוגיה (M.Sc במדעי החיים, התפתחות עוברית).

 

הגעתי להיפנובירת'ינג בעקבות המלצה של חברה. בתחילת הקורס הייתי סקפטית אבל כבר במפגש הראשון מצאתי הרבה משותף בין הידע של ההיפנו' לידע שנחשפתי אליו במהלך לימודי הביולוגיה. שמחתי לגלות שהתוכן בקורס הוא מעמיק ומקצועי ומלווה במחקרים תומכים.

אחרי הלידה הראשונה שלי חוויתי כמה זה פשוט, הגוף שלי יודע ללדת! הבנתי שהביולוגיה של הלידה מרתקת אותי וזה התחום שאני רוצה לעסוק בו.

 

למדתי קורס דולות וקורס הכנה ללידה רגועה ושיניתי את המקום העבודה מהמעבדה לחדר לידה ולהכנה של הורים לקראת לידה. הביולוגיה היא אותה ביולוגיה אבל נקודת המבט שלי השתנתה.

אני אוהבת לראות את המבט של ההורים החדשים בקורס כשמבינים את האחריות ואת הכוח שיש להם בזמן הלידה. אוהבת לראות איך הם מקבלים מענה לפחדים שלהם ונרגעים.

 

אני שותפה במרכז "תחושת בטן" המרכז ללידה רגועה המביא את בשורת הלידות הטובות והבריאות לכלל הנשים בשפלה

 

 

להרשמה

השאירי פרטים ונהיה בקשר

שולח טופס...

השרת נתקל בשגיאה.

הטופס התקבל.

מה מספרים עלינו?

קורסים הבאים

© 2020 תחושת בטן - המרכז ללידה רגועה בשפלה

בקרו אותנו בפייסבוק